Цього літа моя донька готувалася до свого першого року в садочку, і однією з перших покупок на нашому списку був рюкзак дитячий. Вирішив обрати український бренд, і після деяких досліджень вибір впав на компанію"Surikat". Цей виробник вже мав хорошу репутацію серед батьків, і я вирішив випробувати їх продукцію.

Замовлення робив через їхній інтернет-магазин. Враження від самого процесу покупки були дуже позитивними - сайт був зручним і інтуїтивно зрозумілим, великий вибір рюкзаків для дітей різних вікових категорій.

Найприємніше мене вразила швидкість доставки. Замовивши рюкзак, я несподівано отримав його вже наступного дня. Це було дуже важливо, оскільки час до першого дня в садочку був обмежений.

Коли я розпакував рюкзак, відразу помітив високу якість матеріалів. Він був м'який на дотик, але водночас міцний. Замки працювали легко, а шви були добре оброблені. Я відчув, що це не тільки стильний, але й дуже функціональний аксесуар для моєї доньки.

А щодо сервісу, то підтримка клієнтів виявилася дуже ввічливою. Я задавав декілька питань стосовно догляду за рюкзаком, і отримав докладні та швидкі відповіді.

Загалом, моє враження від покупки дитячого рюкзака від українського виробника було дуже позитивним. Я відчував, що мої гроші витрачені на продукт високої якості, а швидкість та якість обслуговування тільки підтверджують високий стандарт компанії. Моя донька теж полюбила свій новий рюкзак, і я впевнений, що він послужить їй вірним супутником у садочку.